Fotovoltaika

Naše společnost nabízí širokou škálu solárních panelů, střídačů a baterií od různých výrobců a jedinečný osobní přístup k našim zákazníkům. Specializujeme se na výstavbu fotovoltaických elektráren pro rodinné domy, bytové domy a podnikové areály. Staráme o každou realizaci individuálně a s námi bude celá realizace hračkou. Naše snaha minimalizovat dobu dodání umožňuje zákazníkům šetřit co nejdříve. Naše společnost je dokonalým partnerem pro každého, kdo hledá spolehlivé a efektivní solární řešení.

Osobní přístup

Jsme rodinná firma a ke každé realizaci přistupujeme individuálně dle potřeb zákazníka. Ať už elektrárnu malou či velkou, s baterií nebo bez, s námi bude realizace hračka.

Široká nabídka sortimentu

Díky našemu širokému sortimentu máme k dispozici řadu typů panelů, střídačů a baterií od různých výrobců a dobu dodání se snažíme co nejvíce minimalizovat, abyste mohli šetřit co nejdříve.

Od návrhu po dotaci

Vše navrhneme, přivezeme, postavíme, nastavíme a vyřídíme za Vás. Postaráme se o nezbytné úpravy elektro, veškeré papírování a celou realizaci dotáhneme do konce.

Malá elektrárna

Od 220 000,- Kč *

Výkon

4.90 kW

Střídač

Baterie

AC + DC rozvaděč

*cena po odečtení dotace

Střední elektrárna

Od 265 000,- Kč *

Výkon

7.38 kW

Střídač

Baterie

AC + DC rozvaděč

*cena po odečtení dotace

Velká elektrárna

Od 350 000,- Kč *

Výkon

9.84 kW

Střídač

Baterie

AC + DC rozvaděč

*cena po odečtení dotace

nad 10kW

řešení individuálně dle potřeby zákazníka

Jak je to s placením?

10%

po podpisu smlouvy

70%

týden před navežením materiálu

20%

až je vše hotovo

NEZÁVAZNÁ NABÍDKA

Výrobci